MENU

Sesja narzeczeńska w Norwegii | Mela & Misiek

     Sesja narzeczeńska to idealny pomysł na super pamiątkę. Zdjęcia można wykonać w najróżniejszych miejscach na niemalże całym świecie. Dlatego, kiedy usłyszałem, że Mela i Misiek moi dobrzy znajomi, z którymi znam się wiele lat chcieli zrobić sesje narzeczeńską za granicą wiedziałem, że nie tylko stworzymy coś, co po latach będą wspominać z uśmiechem na twarzy ale i przeżyjemy świetną przygodę.

     Rozległe lasy, górzyste tereny w połączeniu z taflą morza i majestatycznymi miejscówkami, czyli Norwegia w pigułce to idealny krajobraz na stworzenie sesji pamiątkowej. W pięknej Norwegii sesja przedślubna nie mogła się nie udać! Cztery dni wystarczyły nam na stworzenie 3 sesji fotograficznych. Przemierzając skandynawską krainę nie mogliśmy ominąć wspaniałego miejsca jakim jest Verdens Ende po polsku oznaczającym koniec świata oraz wodospad Haugfossen który, stał się prawdziwym dziełem sztuki jako tło do naszej sesji.

     O efektach nie trzeba wiele mówić – piękne i naturalne fotografie są na to najlepszym dowodem, sami spójrzcie! Wyjątkowość Norwegii tak nas urzekła, że stworzyliśmy tam również sesję ślubną, która niedługo również się podzielimy. Jedno jest pewne, po obejrzeniu tej sesji zakochacie się w Norwegii, która stanie się Waszym must have, na liście miejsc, które warto odwiedzić.

Picnook - online blogging tool

ZaMKNIJ MENU